1

Konu: Döngüsellik 1; Başlangıçlar ve Bitişler Çalışmasının Geri Bildirimleri

Cleargreen Döngüsellik 1, Başlangıçlar ve Bitişler Çalışmasına katılanlar tarafından yazılan geri bildirimlerdir. Ayrıca bu geri bildirimler Cleargreen'e gönderilecektir.
http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/7qr64a.jpg

2

Cvp: Döngüsellik 1; Başlangıçlar ve Bitişler Çalışmasının Geri Bildirimleri

Cleargreen tarafından gerçekleştirilecek bir çalışmaya ilk katılışımdı, bundan önce bireysel olarak çalışıyordum ve Carlos Castaneda'nın uygulama gruplarında gösterdiği bu çalışmaları nasıl tasarladığını merak ediyordum. Sihirli geçişler eşliğinde uygulanan bir çalışma düzenlemesiyle başladık. Burada dikkatimi çeken durum, bunu kendim uyguladığım çalışmalarda sihirli geçişleri kendi başına uyguluyordum, mesela özetleme ve Tensegrity çalışmalarını içiçe uygulamıyordum. Fakat burada gördüm ki, Tensegrity'nin dikkatimizi kaydırıp elde ettiğimiz bu yüksek bilinç durumunu yaşamımızdaki olayları incelemek için kullanıyorduk. Etkisi hissedilir derecede açıktı. Buradaki çalışma konusu, yaşamımızdaki olaylara nasıl başladığımız ve nasıl bitirdiğimiz ile ilgiliydi. Yeryüzü, Ay ve yıldızlar ile bağlantımızı farkettiren sihirli geçişler eşliğinde, kendi yaşamımdaki başladığım ve bitirdiğim birçok durumu gözlemledim. Yaşamım normal seyrinde devam ederken, üstünkörü davrandığım durumları görüyordum. Birçok kez amaçsızca işlere girişip veya bunları bitirdiğim durumlar olmuştu ve ilerleyen süreçte bunların yaşamımı nasıl yönlendirdiğini ve aynı şeyleri nasıl tekrar ettiğimi görüyordum. Böylelikle bu çalışmaya neden Döngüsellik dediğinide anlamış oldum. Ayrıca çalışmanın getirdiği yükseltilmiş farkındalık durumu, grubun dikkat konumunu etkiliyordu ve kendi içsel incelemelerimizde etkili ve destekleyici bir niyet bütünlüğü oluşuyordu. Çalışma için emeği geçenlere ve katılanlara sonsuz teşekkürler, sevgiler.