1

Konu: Cleargreen Rusya-Elbrus Semineri, Haziran 2017

Cleargreen tarafından 28 Mayıs-1 Haziran 2017'de, Rusya-Elbrus'ta yapılan, 'Rüya Görme Kapılarını Açmak' isimli, Tensegrity ve Sonsuzluk Tiyatrosu seminerinin fotoğrafları ve katılan arkadaşların geri bildirimleri.

2

Cvp: Cleargreen Rusya-Elbrus Semineri, Haziran 2017

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350277473.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350269515.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350253267.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350229392.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350210795.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350198261.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350178744.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350169113.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350150822.jpg

http://www.sessizbilgi.com/dosya/files/fb_img_1497350130148.jpg

3

Katılanların Geri Bildirimleri :

MARINA KEN
Saint Petersburg, Rusya
Rüya görme kapılarının her biriyle bağlantılı olan deneyimlerim vardı ve benim için bu bir keşifti. Bu, her yaşayan varlığın doğal yeteneğidir. Ancak bu yeteneği ortaya çıkarmak için bir öğretmene ihtiyaç duyuyorum.

Renata Murez'e, böyle bir kusursuz öğretmen olduğu için ve bizlere bu büyüleyici yolculukta rehberlik ettiği için çok teşekkür ediyorum. Tüm bu inanılmaz şeyleri nasıl yaptığına şaşırıyorum.

Bruce'a teşekkür ediyorum. İlk dikkat başarısı çok uyumlu ve mütevazı birisi ve bizim silsilemizle bağıda var.

Takım olarak çalışmak, samimi insanların farklı bakış açılarını anlamamı sağlıyor. Bu yolla gösterişsiz ve alçakgönüllü olmayı öğreniyorum. Aynı zamanda bu bana özgüven duygusu veriyor.

Elbrus Dağı'yla bağlantı kurmak, biz buraya gelmeden önce dahi gerçekten çok güçlüydü.  Herşey çok samimi ve dostçaydı. Bu devasa güç bize kollarını açtı ve buraya gelirken getirdiğimiz en iyi amaçlarımızı güçlendiriyordu.

Şimdi, neredeyse her gece Elbrus Semineri'ndeki uygulayıcılarla birlikte rüya görüyorum. Dağların niyetinde oluyoruz, sohbet ediyoruz ve enerjiyi görme çalışmaları yapıyoruz, herşey çok akıcı ve sanki kendiliğinden oluyor.

Carol Tiggs'e çok teşekkür ediyorum - hepimiz onun sevgisini ve varlığını burada hissettik.

Herkese sevgiler ve bu rüyayı birlikte yaşadığımız için teşekkür ediyorum!

DARIUS DAGIS
Litvanya
İlk olarak, bu organizasyon için herkeze çok teşekkür ederim. Hoşuma gidenler :
1. Ortam olarak Elbrus Dağı'nın seçilmesi gerçekten çok güzel ve çok keyifliydi.
2. Mineralnye Vody'e ulaşım ve iki kişi için bir taksiyi uygun fiyata ayarlamışlar (Nikolay Berestok'a ve diğerlerine bunun için teşekkür ediyorum)
3. Otel - düzgün, yemekler lezzetliydi ve kaynak suyu, ortamı daha iyi hissetmemi ve şifalanmamı sağladı.
4. Yeni eril enerjilerden - Bruce Wagner vardı, onun Renata ve uygulayıcılar ile etkileşimini görünce, Carlos Castaneda'nın çok yakınımızda olduğunu hissettim.
5. Şunu daima söylerim - uygulayıcıların kendilerine otel aramasından ziyade birlikte kalması daha iyidir ve bundan hoşlanıyorum. Diğer türlü çalışmayı sürdürmek enerji dağıtıcı oluyor.
6. Alice ve Andrey'i organizatör olarak çok başarılılar.
7. Seminerin içeriğini çok beğendim. Konular üstünde soru-cevap şeklinde pratik bir yöntemle hazırlanmış.

TATIANA AVDOSHKINA
Kaliningrad
Bu büyülü rüya çalışmasının parçası olmak çok harikaydı. Rüyalarımı inceleyebildim ve sanki kendi dışıma çıkmışım gibi birçok detayı görebiliyordum, ve bunları önceden görmemiştim.

Elbrus Dağı, bu rüya görme ortamını algılayışımı çok iyi etkiledi. Bu dağlar tamamen erk dolu ve yaşamımı geliştirecek şeyler ve sessizlik için farkındalık sağlıyor.

Tüm katılanlara çok teşekkür ederim. Böyle bir seminerde, ortak niyet yoluyla oluşturduğumuz rüya görme hafifliği ve her türlü engeli aşmamızı sağlayan böyle güçlü bir ortamı algılamak için imkan sağlayanlara özellikle teşekkür ederim. Sanki herşey içimizi dolduruyor gibiydi.

Bu rüya hâlâ devam ediyor.

DMITRY ERASHOV
Saint Petersburg, Rusya
Şüphesiz ki kendiliğinden yeni bir çalışma formatı ve yeni bir organizasyon yöntemi oluştu. Bu seminerde Renata tüm katılımcılara, Niyet ve Tin'nin dünyasına giriş yapmanın çok kolay olduğunu gösterdi. Çünkü başka bir yere gitmek zorunda değiliz. O zaten bizimle ve hepimizin ihtiyacı olan şey, kendimiz hakkındaki sıkıntı veren fikirlerden kurtulmak ve dikkatimizi toplamaktır.

İlk gün ve son gün Elbrus dağlarında yürümek - katılımcılara çok yardımcı oldu, çünkü dağlar insanlar için bilgelik dünyasının daimi rehberleridir. Böyle bir ortamda düşüncelere odaklanmak zordur ve bu düşünceler kendiliğinden dibe çöker. Ayrıca sürekli "istemek" yerine paylaşıma yönelirsiniz... Sadece böyle dağlar berrak temiz sularını bizimle paylaşır.

İşin gerçeği, direk olarak büyülü dünyaya daldık. Büyülü, çünkü bizler ortak bir niyet yoluyla birleştik ve herşeyi kolayca yapabiliyorduk: kendimizin farkına varmayı, rüyada hareket etmeyi, rüyaları değiştirmeyi ve hatta diğer kişilerin rüyalarına katılmayı. İşte bu yüzden, ilk ve son gün yürüyüş için hava durumu güzeldi, hem de şenlik ateşi zamanında iyiydi. Tam biz başlayınca yağmur durmuştu.

Tüm bu şeyler bana şunu açıklıyor, Tensegrity® çalışmalarındaki bireysel başarıların hiçbir önemi yok, aynı grup olarak başarıların da önemi olmadığı gibi, ve yeni katılanlar diğer deneyimli katılımcıların birleşim noktası konumunu paylaşınca, ulaşılmaz olan yeni algılama katmanları kullanışlı hale geliyor. Böyle bir yaklaşım, Dünya'daki tüm Tensegrity yapılarını geliştirir ve daha hızlı genişletir, bunlar yaşadığımız Dünya için yeni değişimlerin başlangıcı olabilir. Bu seminere katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

OLGA WAGNER
Moskova, Rusya
Bu seminer çok büyüleyici ve faydalıydı. Unutulmaz bir sevgi ve eğlence ortamı oluştu. Benim için bu seminer, tüm geçmiş seminer ve çalışmaları kapsayan gizem kapılarını açtı. Enerji, doğrudan algılama, içsel sessizlik ve tabii ki rüya görme dünyasına giriş yaptık, hem uykuda hem de uyanıkken.

Carol Tiggs her zaman olduğu gibi yine bizimle birlikteydi. Fakat bu sefer onun varlığını çok net hissettim - aman tanrım - bunu daha önce nasıl görmemişim, niçin algılamada bu kadar engel var dedim. Onun enerjisi bize, rüya görmenin birinci, ikinci ve üçüncü kapısından direk dördüncü kapıya doğru rehberlik etti ve bunlar sadece bir-iki gün içinde oldu! Kolayca hareket edebiliyorduk. Kanatlar tam kalpten çıktı, rüya görme farkındalığı birinci ve ikinci dikkattimizde gelişti. Gerçek özümün ne istediğini net olarak hissettim.

Elbrus çok harika bir dağ, bu Dünya'nın çatısı ve biz oradaydık. Eğlence ve mutluluk dolu bir ortamdı, bulutların içinde geziyorduk ve rüzgârla oynayan kargalar gibiydik.

Bu faaliyete katılan herkese çok teşekkürler ederim. Hepinizi kucaklıyorum! Ve evet, şimdi biz rüyalarda aynı yerlerde buluşabiliriz, yani seminer bitince üzülmedim ve bu güzel ortamdan ayrılıp Renata'ya hoşça kal demek zorundaydım :))

IVAN NLASENKO
Taganrog, Rusya
Harika bir faaliyet ve ortamdı! Benim için bu dağlarda böyle bir seminerde, bu güzel insanlarla birlikte olmak çok keyifliydi. Zihnim kademeli olarak sessizleşti ve çalışmaları bölmedi.

Seminerde, çok derin bir sessizlik deneyimi yaşadım - bu sessizliğin küçük bir anıyla dahi enerjiyi görebiliyordum. Savaşçının havasını başlatan bu sessizlikti - yoluna çıkan herşey için sorumluluk alan, bilinmeyen alemlere giren ve herşey için hazır bulunan bir savaşçı havası. Tüm ortamı saran bir sessizlik dalgası vardı - bu harikaydı. Rüya görme pratiklerinden ve insanlardan ilham aldım. Birinci rüya görme kapısına ulaşmayı ve rüya alemlerinde yolculuk edebilecek beceride olmayı dört gözle bekliyorum.

Elbrus Dağı'na çıkarken, sekiz kişilik grubumuzla uyumlu ve birlik içinde olduğumuzu görmek çok ilginçti. Tüylü Yılan Sihirli Geçişleri beni harika bir konuma kaydırdı. Tüylü Yılan konumunda kişi, rüya görmede yolculuklar yapar, kıvrılır, emekler, yükselir ve uçar... Sonra biz Elbrus'un tepesindeydik - yüksekte uçtuğumuzu hissettim ve daha yüksekseğe, hatta yıldızlara ve galaksilere doğru yükselebileceğimizi hissettim. Yapabiliriz! Çünkü bizler rüya görücüleriz!

Son gün şenlik ateşinin kıvılcımları, sonsuzluğa yönelmiş binlerce tüylü yılan gibiydi. Artık tüm seminerlere katılmaya karar verdim. Bu faaliyeti düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum :))

IRINA SILKINA
Saint Petersburg, Rusya
Uzun zamandır rüya görmeyle ilgileniyorum ve gece rüya görmenin nasıl uygulandığını öğrenmek istiyordum. Bazı şeyler başardım fakat düzensiz bir şekildeydi. Rüyada kendimin farkına varabiliyordum ve gitmek istediğim bazı yerlere gidebiliyordum. Sonra bir yıl boyunca rüyalarımı dahi hatırlayamaz oldum. Düşündüm ki, bazı diğer dünya güçleriyle bağlantıda oluyorum ve bu harika seminere gelene kadar bunu düşünmeye devam ettim. Bu seminerde farkettim ki, benim durumum diğer dünya güçleriyle ilgili değildi, bu benim her zaman enerjimi kullanma yöntemimle ilgiliydi. Bu farkındalık kademeli olarak bu seminerin birkaç günlük süresinde geldi - konferansta, yürüyüşlerde, dağlarda.

Bu seminer bana birçok farkındalık kazandırdı ve bu farkındalığın bir yönü benim için zaten müsaitti, başka bir yönüde yaşamımda ve çalışmalarda oluştu.

Seminer, geçmiş rüya görme deneyimlerimle kaynaşmamı sağladı ve rüya görme çalışmalarımda kendime göre kullanabileceğim bir sistem oluşturdu.

Uzun zamandır birisiyle birlikte rüya görmek istiyordum, fakat böyle birini bulamıyordum. Seminerde ortak bir niyet oluşturduk ve bir grup olarak birleştik ve şimdi, rüyalarımızı ve deneyimlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz ve çalışmalarda birbirimizi destekliyoruz. Ve seminerden sadece iki hafta sonra olumlu sonuçlar oluştu. Grubumuzla birlikte rüya görmeyi öğreniyoruz ve oluyor. Bazılarımız ve bende farkettim ki, biz ikinci dikkatte etkileşimde olduğumuzu biliyoruz ama çoğu şeyi hatırlamıyoruz. Bu farkındalık, ilerlemek için bize ilham veriyor.

Bizlere büyük bir enerjisel hız veren bu seminerin tüm katılımcılarına ve organizasyona teşekkür ederim.

ROMAN BUDNIKOV
Krasnoyarsk, Rusya
Bu seminerin tüm organizatörlerine şükranlarımı sunmak istiyorum. Ortam ve format bir bütün oluşturacak şekilde seçilmiş ve eve gelmeme rağmen sanki bir ay geçmiş gibi hissettim.

Eve gelir gelmez, günlük rutinlere dikkatim kaydı. Düşündüm ki - seminerin tüm etkisi kayboldu... Çok hızlıca... Fakat enerji bedenimle bütünleşme hissini hatırladığım an, herşey geri geldi.

Özellikle Bruce'nin konferansından zevk aldım. Desteklemek ve ilham vermek için doğru anda ne söylemesi gerektiğini biliyordu.

Şimdi bir hafiflik hissiyle doluyum.

BRANKA RAJKOVIC
Elbrus'ta bu büyülü, gizemli ve güzel seminerde birlikte rüya gördüğümüz herkese teşekkür ediyorum! Herkesle bu rüyayı paylaştığım için çok şanslıyım. Rüyaların hepsi sevgi doluydu! Tüm Cleargreen ve Rusya organizatörlerine teşekkürler.

( www.seminar.tensegrity.ru web sitesinden tercüme edilmiştir)

4

Paylaşımlar çok güzel.